Do góry

5 uzasadnionych powodów, aby wybrać grzejniki dekoracyjneNowoczesne grzejniki dekoracyjne nadają twojemu wnętrzu nowej wartości. Dni, kiedy grzejniki pełniły ściśle funkcjonalną rolę, bezpowrotnie minęły. Obecnie grzejniki są w dużej mierze częścią wystroju wnętrza. Wyjaśnia to, dlaczego grzejniki dostępne są w tak wielu kolorach, kształtach i rozmiarach. Jest to szczególnie istotne w przypadku grzejników drabinkowych w łazienkach lub pionowych grzejników ściennych w salonach o eleganckim nowoczesnym wyglądzie. Już czas, aby porzucić te przestarzałe poglądy o funkcjonalności jako jedynej roli grzejników, ponieważ nowoczesne grzejniki dekoracyjne nie są instalowane jedynie ze względu na zadanie, jakie pełnią. Ludzie zachwycają się nimi, ponieważ stanowią połączenie stylu i trwałości.

Trwałe grzejniki dekoracyjne – jak to możliwe?

W dzisiejszych czasach, kiedy zielona energia i nienaruszanie równowagi ekologicznej to już nie puste frazesy w kwestiach dotyczących budowy i remontów, grzejniki dekoracyjne nadają sie równie doskonale do tego, aby w pełni wykorzystać ich moc grzewczą, nie rezygnując przy tym z wygody i szyku. Wręcz przeciwnie.

  1. Model do każdego pomieszczenia

Nadanie wnętrzu twojego domu tego ponadczasowego modnego wyglądu to pestka, gdy mamy do dyspozycji grzejniki dekoracyjne. Grzejniki dekoracyjne firmy Vasco dostępne są w subtelnych i modnych wzorach, co oznacza, że mają szczególne znaczenie w każdym bez wyjątku wnętrzu, począwszy od eleganckich nowoczesnych kuchni, a skończywszy na salonach w stylu bawarskim.

  1. Wydajne ogrzewanie

Grzejniki dekoracyjne nie tylko emanują ponadczasową elegancją, lecz również bardzo skutecznie ogrzewają pomieszczenia dzięki ogromnej mocy grzewczej. Przy tym bardzo szybko potrafią wytworzyć przytulne i przyjemne ciepło w każdym zakątku pomieszczenia.

  1. Ogrzewanie energooszczędne

Dzięki niskiemu zużyciu energii, twój grzejnik jest przyjazny środowisku i nie rujnuje twojego portfela, kiedy trzeba zapłacić rachunki za prąd. Jako że grzejniki Vasco mogą działać przy niskich temperaturach, oznacza to, że woda wewnątrz obiegu nie musi być tak mocno ogrzewana. Wynikiem tego są niższe rachunki za energię.

  1. Ekologiczne ogrzewanie

Grzejniki dekoracyjne firmy Vasco można łączyć z ekologicznymi źródłami energii, takimi jak pompy ciepła i kolektory słoneczne, zapewniając jeszcze bardziej ekonomiczne działanie układu ogrzewania. Grzejniki z kolekcji aluminiowej charakteryzują się szybką bezwładnością co oznacza sprawną reakcją grzejników na zmienne wymogi instalacji, które obecnie działa w sposób wymuszony przez najróżniejsze systemy energooszczędnej automatyki.

  1. Osobisty styl

Wolisz poziomy, pionowy, czy też może kolumnowy grzejnik?

Możesz wybrać nie tylko model, lecz również kolor, który będzie pasował do wystroju twego domu lub biura.