Do góry
O nas

IBERO – ŁAZIENKI Koszalin to salon wyposażenia łazienek i nie tylko

IBERO – ŁAZIENKI to salon wyposażenia wnętrz w Koszalinie. Od samego początku przyświeca nam zasada indywidualnego podejścia do klientów. Obok profesjonalizmu, ogromnej wiedzy nt produktów i znajomości bieżących trendów we wzornictwie, każdy klient wchodząc do salonu Ibero spotyka przede wszystkim niezwykle koleżeńską atmosferę. Dzięki osobistym umiejętnościom budowania przyjaznych relacji, obsługa handlowa w IBERO – ŁAZIENKI wchodzi na ponadstandardowy poziom. Łatwość nawiązywania kontaktów, okraszona uprzejmością, cierpliwością a przede wszystkim doświadczeniem handlowców , pozwala każdorazowo na  przygotowanie oferty „skrojonej na miarę”.

 

„wyobraź sobie wnętrze jako połączenie nowoczesnego designu  i rodzinnego ciepła,

lub zamiast sobie wyobrażać po prostu w nim zamieszkaj.”

 

Tak w skrócie można zdefiniować misję obecnych właścicieli firmy. Aby tę misję  profesjonalnie realizować, firma IBERO – ŁAZIENKI już wiele lat temu podjęła aktywną współpracę z lokalnymi architektami wnętrz z Koszalina i okolic . Z większością z nich utrzymujemy wieloletnie koleżeńskie relacje. To ważne, bowiem tak bliskie kontakty bardzo ułatwiają wzajemne zrozumienie i dzięki temu pozwalają na wspólną realizację  ciekawych i wyjątkowych wnętrz dla klientów. W IBERO – ŁAZIENKI dbamy nie tylko o budowanie wyjątkowych i cennych relacji, ale także o wiedzę i profesjonalizm. Corocznie organizujemy szkolenia produktowe dla architektów wnętrz. Dzięki temu wspólne doradztwo dla klientów zawsze opiera się na nowościach oraz bieżących trendach designu.

 

IBERO – ŁAZIENKI to nowoczesna jakość wystawiennictwa w Koszalinie zbudowana na powierzchni ponad 400 m2. Ekspozycja o bardzo przestrzennym charakterze, podzielona na kilka stref. Strefa główna, która wita wchodzących klientów to „ inspiracje łazienek”. Tu zaprezentowano  wiele ciekawych  projektów pełnego wyposażenia łazienek. Dział obsługi klienta w IBERO – ŁAZIENKI to nowocześnie zaprojektowana część lokalu, pozwalająca na wygodne rozmowy bezpośrednie i prezentacje produktów. Przewidziano tu strefę launge z wygodnymi fotelami, gdzie można w spokoju poczekać na ofertę zapoznając się z lekturą różnych czasopism wnętrzarskich z zakresu wyposażenia łazienek i wnętrz.

 

Kolejna strefa salonu IBERO – ŁAZIENKI to bogata ekspozycja płytek ceramicznych podzielona na różne struktury, formaty, kolory. Ta bogata oferta to efekt współpracy z wieloma europejskimi i światowymi producentami ściennych i podłogowych płytek ceramicznych. Płytki ceramiczne są wyeksponowane zarówno w zwartych bibliotekach, gdzie można dokonywać wyboru wg rozmiarów, kolorów lub motywów wzorów. To bardzo ułatwia finalny wybór zwłaszcza, gdy doradza się klientom mającym już wstępną wizję swoich wnętrz. To bardzo cenny sposób na doradztwo dla architektów wnętrz przychodzących po produkty z projektami wizualizacji.

 

Warto podkreślić, iż firma IBERO – ŁAZIENKI wprowadziła do oferty nowe produkty jak:

  • Kuchnie wg projektów na wymiar
  • Tapety
  • Sztukateria ścienna i podłogowa
  • Beton dekoracyjny
  • Oświetlenie belgijskiej firmy Kreon oraz Belux

 Photo by Wojciech Szwej

Warto więc powtórzyć : IBERO – ŁAZIENKI Koszalin to salon łazienkowy i nie tylko…