Do góry

Kąpiel pod prysznicem staje się rytuałem wellness – dzięki produktom marki hansgrohePrysznice hansgrohe są tak indywidualne, jak Twoje potrzeby. Wybierz swojego faworyta spośród główek i głowic prysznicowych, zestawów i systemów prysznicowych. Korzystaj z różnorodnego, uhonorowanego nagrodami wzornictwa, innowacyjnych technologii i naszego wysokiego poziomu jakości. Niezależnie od tego, czy chcesz trochę odświeżyć swoją strefę prysznica, czy zaaranżować ją całkiem od nowa: W naszej ofercie znajdziesz także rozwiązania dla mniejszych budżetów.

Więcej przyjemności kąpieli przy niewielkim nakładzie

Wymiana łazienkowych sprzętów nie zawsze musi łączyć się z dużym nakładem. Już dzięki wymianie pojedynczych komponentów, takich jak główka prysznicowa, odczujesz wyraźną zmianę. Prysznice generują musujący strumień wody, cudownie odświeżają i ożywczo masują. Ich instalacja jest bajecznie łatwa i możliwa do przeprowadzenia w każdym mieszkaniu. Wystarczy zdemontować starą główkę prysznicową i przykręcić nową. Gotowe! Czy stary drążek prysznicowy też już czas pożegnać? W takim przypadku polecamy Ci zestaw prysznicowy, który składa się z drążka prysznicowego i główki prysznicowej. Przy tym dostępne są także drążki prysznicowe osobno, których pozycję można dopasować podczas montażu na istniejących w ścianie otworach. Niezależnie od tego, czy wymieniasz samą główkę prysznicową czy zdecydujesz się na zestaw prysznicowy: Twoją korzyścią w każdym przypadku będzie super szybkie rozwiązanie.

Kąpiel pod prysznicem w dużym formacie

Kto myśli na nieco większą skalę, dla tego system prysznicowy będzie świetnym rozwiązaniem. Systemy prysznicowe marki hansgrohe składają się z głowicy i główki prysznicowej, które są ze sobą połączone drążkiem. Dla jeszcze większego komfortu dostępne są warianty ze zintegrowaną baterią jednouchwytową lub z termostatem. Głowice prysznicowe o kilku rodzajach strumienia i z funkcją masażu sprawiają, że codzienna kąpiel pod prysznicem staje się dobroczynnym rytuałem. System prysznicowy wystarczy zamontować na istniejących w ścianie przyłączach i już można cieszyć się kąpielą.

Planujesz całkiem nową łazienkę? W takim razie Twoich pomysłów nic nie ogranicza. W przypadku głowic prysznicowych hansgrohe do wyboru masz najróżniejsze warianty wzornictwa i wielkości. Z głowicą prysznicową Rainmaker Select doświadczysz przyjemności w kontakcie z wodą w całkiem nowym wymiarze, ciesząc się dobroczynnym prysznicem deszczowym o średnicy 460 mm. Nasze głowice prysznicowe można zamontować w rozmaitych wariantach: za pośrednictwem ramienia prysznicowego do ściany, od góry lub zintegrowaną w całości z sufitem.
Dla wszystkich tych wariantów dostępne są odpowiednie dodatki:
Węże prysznicowe, praktyczne półki czy uchwyty.

Przyjemność kąpieli pod prysznicem w zgodzie z troską o środowisko i mnóstwo radości obsługi

Prysznice stawiają nie tylko wizualne akcenty. Mieszczą one w sobie także inteligentne technologie: EcoSmart ogranicza zużycie wody do zaledwie 6 l/min. Dzięki hansgrohe AirPower możesz czerpać radość z pełniejszych, miękkich kropel (za sprawą domieszki powietrza). A dzięki funkcji Select wygodnie, za dotknięciem przycisku możesz nawigować w repertuarze 16 rodzajów strumieni.