Do góry

Artykuły

Wanna czy kabina prysznicowa ?

Kiedyś wanna znajdowała się w prawie każdej łazience – współczesne, przyspieszające tempo życia sprawiło jednak, że coraz częściej na jej miejscu pojawiała się kabina prysznicowa. Dziś chętnie wracamy do korzeni – długie, relaksujące kąpiele w wannie pełnej piany to nieoceniony sojusznik towarzyszący nam w wartkim pędzie codzienności. Dzięki nim z powodzeniem rozluźnisz zmęczone mięśnie i poprawisz swoje samopoczucie, a tym samym jakość snu, która przekłada się na funkcjonowanie w ciągu dnia. Kiedy już zdecydujesz się na wannę, staniesz przed kluczowym wyborem – postawić na model do zabudowy czy może na wolnostojący? Pamiętaj, że odpowiednio dobrana wanna może być doskonałym, dekoracyjnym zwieńczeniem aranżacji łazienki. Żeby tak się stało, warto dopasować ją nie tylko do stylu pomieszczenia, ale też jego wielkości i naszych preferencji.

Grzejniki dekoracyjne do łazienki

Współczesna łazienka to coś o wiele więcej niż miejsce do odświeżenia się i umycia. To miejsce, w którym możesz się odprężyć po stresującym dniu w pracy, zamknąć oczy i oczyścić umysł, aby upajać się błogimi chwilami wyłącznie w swoim towarzystwie. Taka wygoda wymaga przestrzeni, wysokiej jakości urządzeń sanitarnych i stylowego wykończenia. Dlatego marzysz o łazience, która bez wątpienia przyciągnie pełne podziwu spojrzenia ze strony gości za sprawą reprezentacyjnego wyposażenia a to właśnie zapewnią grzejniki dekoracyjne.

Kąpiel pod prysznicem staje się rytuałem wellness – dzięki produktom marki hansgrohe

Prysznice hansgrohe są tak indywidualne, jak Twoje potrzeby. Wybierz swojego faworyta spośród główek i głowic prysznicowych, zestawów i systemów prysznicowych. Korzystaj z różnorodnego, uhonorowanego nagrodami wzornictwa, innowacyjnych technologii i naszego wysokiego poziomu jakości. Niezależnie od tego, czy chcesz trochę odświeżyć swoją strefę prysznica, czy zaaranżować ją całkiem od nowa: W naszej ofercie znajdziesz także rozwiązania dla mniejszych budżetów.

5 uzasadnionych powodów, aby wybrać grzejniki dekoracyjne

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne nadają twojemu wnętrzu nowej wartości. Dni, kiedy grzejniki pełniły ściśle funkcjonalną rolę, bezpowrotnie minęły. Obecnie grzejniki są w dużej mierze częścią wystroju wnętrza. Wyjaśnia to, dlaczego grzejniki dostępne są w tak wielu kolorach, kształtach i rozmiarach. Jest to szczególnie istotne w przypadku grzejników drabinkowych w łazienkach lub pionowych grzejników ściennych w salonach o eleganckim nowoczesnym wyglądzie. Już czas, aby porzucić te przestarzałe poglądy o funkcjonalności jako jedynej roli grzejników, ponieważ nowoczesne grzejniki dekoracyjne nie są instalowane jedynie ze względu na zadanie, jakie pełnią. Ludzie zachwycają się nimi, ponieważ stanowią połączenie stylu i trwałości.